top of page
textura_small.jpg

SNĚŽÍ VÝHODY!

12% SLEVY NA VŠE,
CO POTŘEBUJETE
NA ZIMNÍ ÚDRŽBU. 

Zima znamená sníh. A sníh zas starosti. S přídavnými zařízeními Kovaco se odklízení sněhu může stát téměř zábavou. Letošní zimu navíc s 12% slevou na všechno, co si se sněhem poradí raz dva.

titulni_vizual_snih.png
textura_small.jpg
VELKOOBJEMOVÁ LOPATA

VELKOOBJEMOVÁ LOPATA

Velkoobjemová lopata je konstrukčně řešená dle typu stroje. Kovaco vyrábí dva typy, a to pro smykem řízené nakladače, ale také pro traktorbagry, traktory a teleskopické nakladače. Hlavní břit na velkoobjemové lopatě je hardoxový, s možností přidání vyměnitelného břitu.

VÝKYVNÁ RADLICE

VÝKYVNÁ RADLICE

Výkyvná radlice slouží k úpravě terénu včetně vyrovnávání nebo odklízení sněhu. Radlice řady 88 se vyklápí do strany pomocí jednoho hydraulického válce, řada 70 tak činí pomocí dvou válců. Lze si zvolit břit z hardoxu nebo z tvrzené gumy.

ZADNÍ RADLICE
PRO TRAKTOR

ZADNÍ RADLICE
PRO TRAKTOR

Tato radlice pro traktor je hydraulicky vyklápěná. Vzadu má dva hydraulické válce, což umožňuje vyklápění do obou stran. Má hardoxový břit, který je vyměnitelný.

ÚHLOVÝ KARTÁČ

ÚHLOVÝ KARTÁČ

Úhlový kartáč umožňuje rychlé odstranění nečistot z povrchu chodníků, příjezdových cest, parkovišť, skladů. Vyčistí nejenom špínu, písek, štěpku, ale i sníh. Nahradí ruční práci a lze použít na menších i větších plochách s minimem úsilí.

ZIMNÍ ROZMETADLO

ZIMNÍ ROZMETADLO

Rozmetadlo má mnoho možností nastavení. Verze rozmetadla o objemu 1000 l za traktor prošla homologizací, tudíž má technický průkaz a může se přemisťovat po cestách. Celý posypový mechanismus rozmetadla je z antikoru. Rozmetadlo disponuje vlastním hydraulickým válcem, který se umí sám naklopit a nabrat si materiál. Má elektronickou regulaci otáček rozmetací vrtule a přihrnovacího šneka. Je vybaveno světly a odrazkami. Vyrábí se ve verzi s objemem 400 nebo 1000 litrů.

NAKLÁPĚCÍ
VÝKYVNÁ RADLICE

NAKLÁPĚCÍ
VÝKYVNÁ RADLICE

Tato radlice slouží k jakékoli úpravě terénu včetně vyrovnávání nebo odklízení sněhu.

VÝKYVNÁ RADLICE PRO VZV

VÝKYVNÁ RADLICE PRO VZV

Radlice pro vysokozdvižný vozík je určena k čištění od sypkých materiálů a sněhu. Dle požadavků zákazníka může být břit radlice z hardoxu nebo z tvrzené gumy. Radlice se ovládá mechanicky nebo je pevně osazena bez možnosti naklápění.

FRÉZA NA SNÍH

FRÉZA NA SNÍH

Fréza na sníh může mít mechanické nebo elektrické otáčení komínu. Komín rozlišujeme krátký nebo prodloužený. Fréza má hardoxový břit, který je vyměnitelný. Frézy pro smykem řízené nakladače se vyrábí jen s hydraulickým pohonem. V závislosti od kvality sněhu a hydraulického výkonu stroje činí vzdálenost foukání max. 20 m.

RADLICE NA SNÍH „V“

RADLICE NA SNÍH „V“

S radlicí typu „V“ máte možnost pracovat v pěti polohách: šíp, pravá strana, levá strana, „T“, „V“. Tvar radlice zaručuje maximální odklízení sněhu při jakékoli pracovní rychlosti. Ramena radlice je možné ovládat samostatně. Kopírování nerovností terénu a tlumení nárazů je součástí základního provedení.

kontakt
textura_small.jpg

CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

SMĚLE DO TOHO.

bottom of page