top of page

My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

VRTACÍ ZAŘÍZENÍ

VRTACÍ ZAŘÍZENÍ

Kovaco vyrábí čtyři typové kategorie dle průtoku stroje. Vrtací zařízení je určené na vrtání otvorů, do kterých se může osadit sloupek oplocení. Zákazník má možnost výběru různých průměrů a délek vrtáků, přičemž každý vrták je vybavený vyměnitelnými vrtacími zuby.

SEKAČKA

SEKAČKA

Sekačka slouží na úpravu zanedbaných travnatých porostů (náletové dřeviny, letorosty do průměru 2 cm). Má čtyři vyměnitelné nože, které jsou poháněné dvěma hydromotory. Sekačka je vybavena kluznými nohami a podpůrným válcem, pomocí kterého se dá nastavit výška sekání. Je určena nejen pro smykem řízené nakladače, ale i pro nakladače kloubové.

MULČOVAČ

MULČOVAČ

Mulčovač je určený pro stroje s průtokem oleje větším jako 100 litrů a tlakem nad 200 barů. Má těžký mulčovací buben s pevnými mulčovacími nožíky, které jsou otočné a mají dvě řezné hrany. V případě opotřebení se jednoduše otočí. Mulčovač má dvě nastavovací hardoxové lišty na nastavení velikosti materiálu a výškově nastavitelné kluzáky. Je vhodný na rozmělnění a mulčování stromů.

RÝHOVAČ

RÝHOVAČ

Rýhovač je určen na rozrývání poškozeného asfaltu, chodníků nebo cest. Pomáhá při páčení kamenů, ale i starých kořenů stromů. Rýhovací zub je tvrdokovový odlitek a je zde možnost výměny při opotřebení.

PODKOPOVÁ LOPATA

PODKOPOVÁ LOPATA

Podkopová lopata se vyrábí ve dvou verzích, se zuby a bez nich. Lopata je vybavena hardoxovým břitem. Ve spodní části podkopové lopaty se nachází zádové otěruvzdorné plechy.

MIXOVACÍ LOPATA

MIXOVACÍ LOPATA

Kovaco vyrábí čtyři typové řady vhodné pro různé značky (Komatsu, JCB, CAT, Volvo, Manitou). Nízké náklady na výrobu betonu a manipulační schopnosti ve spojení s nakladačem předurčují toto přídavné zařízení k širokému uplatnění ve stavebním průmyslu. Standardní výbava obsahuje elektroventil, který umožňuje lepší práci s míchačkou.

PŘESUVNÝ PODKOP PRO TRAKTOR

PŘESUVNÝ PODKOP PRO TRAKTOR

Podkop má možnost ovládání z vlastní sedačky nebo z kabiny stroje. Na minitraktory se vyrábí i verze 600 bez přesuvného rámu. Podkop je vybaven šestisekčním rozvaděčem, přičemž může být doplněna i sedmá sekce, která se používá na hydraulickou svahovací lopatu, vrtací zařízení nebo bourací kladivo. Všechny podkopy mají možnost mechanického posunu přesuvného rámu s ramenem.
Opce: Podkop může mít vlastní nádrž s hydraulickým čerpadlem, které je poháněné přes kardan (PTO).

PŘESUVNÝ PODKOP

PŘESUVNÝ PODKOP

Kovaco vyrábí tři typy podkopů: 600, 800 a 1000, dle nosnosti stroje. Každý z nich má možnost ovládání ze sedátka podkopu nebo z kabiny stroje. Podkop je vybaven šestisekčním rozvaděčem, přičemž může být doplněna sedmá sekce, která se používá na hydraulickou svahovací lopatu, vrtací zařízení nebo bourací kladivo. Všechny podkopy mají možnost mechanického posunu přesuvného rámu s ramenem.

 KOMBINOVANÁ
LOPATA 4v1

KOMBINOVANÁ
LOPATA 4v1

Tato lopata z konstrukční oceli umožní vykonávat více činností s jedním přídavným zařízením. Vhodná je na zarovnávání, nakládání, hloubení či manipulaci. Vyrábí se ve dvou variantách, se zuby a bez nich, a má tři hardoxové břity: přední, zadní a zádový. Typy 75 190, 75 201 a 75 240 jsou předpřipravené na instalaci paletizačních vidlí s produktovým číslem 74.

KOMBINOVANÁ LOPATA 4v1

KOMBINOVANÁ LOPATA 4v1

Tato lopata z konstrukční oceli umožní vykonávat více činností s jedním přídavným zařízením. Vhodná je na zarovnávání, nakládání, hloubení či manipulaci. Vyrábí ve dvou variantách, se zuby a bez nich, a má tři hardoxové břity: přední, zadní a zádový.

 SVAHOVACÍ, HYDRAULICKY
NAKLÁPĚNÁ LOPATA

SVAHOVACÍ, HYDRAULICKY
NAKLÁPĚNÁ LOPATA

Svahovací lopata řady R1 je určena pro miniexkavátory, kterým je přizpůsobena tvarem i hmotností. R2 je určena pro traktorbagry, je větší, mohutnější a obsahuje jeden hydraulický válec. R3 je největší a obsahuje dva hydraulické válce. Ke všem typům lze dokoupit měnič toku oleje pro případ, že stroj tuto možnost nemá. K lopatě lze pořídit šroubovací vyměnitelný břit a také instalovat kryty na hydraulické válce.

SVAHOVACÍ LOPATA

SVAHOVACÍ LOPATA

Svahovací lopata je vhodná na vyrovnávání terénu a čištění výkopů (obzvláště v kanálech). Díry v bočnicích snižují hmotnost, odvádí přebytečnou vodu a zlepšují efektivitu práce při čištění kanálů. Zákazník si však může vybrat i variantu bez děr. Lopata má břit z hardoxové oceli a vyrábí se ve dvou variantách: pro stroje s nosností do 5 tun a pro stroje od 5 do 10 tun.

bottom of page